Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Święto hokeja na trawie w Cieszynie!

W najbliższy weekend warto wybrać się na Halę Sportową Uniwersytetu Śląskiego, która mieści się przy ul. Paderewskiego. Od piątku do niedzieli (8-10.11) pole do popisu będą mieli hokeiści na trawie, którzy przedstawią się podczas Międzynarodowego Turnieju – CN CUP, w kategoriach U-10 oraz U-14.

Hokej na trawie w Cieszynie ma bogatą tradycję, gdyż liczy już 70 lat. Właśnie z okazji jubileuszu, miejscowy Klub Sportowy postanowił zorganizować turniej, na którym wystąpią zespoły nie tylko z naszego kraju, ale również z zagranicy. Zaproszenie przyjęły kluby m.in. z Austrii, Litwy czy Czech.

Pierwsze spotkania zostaną rozegrane już w piątek, a rywalizacja rozpocznie się od godz. 13:40. Początek sobotnich zmagań zaplanowano znacznie wcześniej, gdyż laskarze pojawią się na parkiecie już od godz. 8. W południe będzie miało miejsce uroczyste otwarcie turnieju – wystąpi zespół Mażoretkowy „Cieszyńskie Gwiazdeczki” – a późnym popołudniem będzie można zobaczyć w akcji oldbojów, których spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Największych emocji należy spodziewać się w ostatnim dniu, bo zostaną wyłonione najlepsze drużyny turnieju, a zakończenie imprezy przewidywane jest na godz. 16 – wówczas przyjdzie czas na nagrody.

Organizatorzy sprawili również miłą niespodziankę dla osób, które nie będą mogły przybyć do Hali Sportowej UŚ. Cały turniej będzie transmitowany w internecie - na kanale YouTube „BDB Even” oraz poprzez profil na Facebooku „Laskarze KS Cieszyn”.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: