Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świetny wynik braci Szeja

W dniach 11-12 maja 2012 roku w okolicach mazowieckich Kozienic odbył się 10. Rajd Mazowiecki, który to stanowił trzecią eliminację Rajdowego Pucharu Polski 2012.

W zawodach dobrze zaprezentowali się bracia z Ustronia - Jarosław Szeja i Marcin Szeja. Wice Mistrzowie Polski ClioCup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009, których tym razem zobaczyliśmy w Oplu Astra GT zajęli doskonałe IV miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy oraz III miejsce w klasie 5.

Plan wykonany! Bardzo cieszę się, że dotarliśmy na metę tego rajdu, a jak można było się tego spodziewać przed imprezą – nie było to wcale łatwe… Fajny rajd, a szybka trasa pokazała mi, że w czołówce RPP jest wielu zawodników, z którymi będziemy walczyć o ułamki sekund i drobne punkciki w klasyfikacji do ostatniego kilometra tego sezonu. Pomimo, że tutaj konfiguracja odcinków specjalnych faworyzowała najmocniejsze Hondy i „Cedwójki” z dużym hamulcem, to udało nam się wygrać w generalce dwa OS-y. Kiedy zobaczyłem, że jestem wstanie powalczyć o wygraną w tej imprezie to od razu podjąłem rękawice, jednak na ostatniej próbie wypadliśmy z trasy, tracąc ok. 30 sec i z drugiego miejsca spadliśmy na czwarte. Chciałem wygrać ten rajd dla naszego sponsora – firmy GK FORGE, której ogromnie dziękuję za wsparcie. Z Kozienic zespół wyjeżdża z uśmiechem na twarzy, ale już myślimy o kolejnym starcie - czerwcowym Rajdzie Karkonoskim. - komentuje  kierowca, Jarosław Szeja

Załoga braci Szeja startuje pod Patronatem portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: