Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Święta: czy było bezpiecznie?

W czasie sześciodniowych działań na drogach powiatu cieszyńskiego doszło do 2 wypadków, w tym jednego tragicznego- w Ustroniu śmiertelnie została potrącona 42-letnia kobieta. Wpadło również 4 pijanych kierowców…

Świąteczne działania na drogach rozpoczęły się już w piątek o 6.00, a zakończone zostały wczoraj (27.12.2018) o 22.00. Stróże prawa byli widoczni w newralgicznych miejscach oraz tam, gdzie można się było spodziewać łamania przepisów.

Policjanci z drogówki kontrolowali prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny samochodów. - Niestety, zatrzymano 4 kierowców, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. W czasie tegorocznych świąt oraz poprzedzających je dni doszło do 2 wypadków drogowych, w tym jednego tragicznego. 21 grudnia w Ustroniu na ul. Katowickiej śmiertelnie została potrącona 42-letnia mieszkanka Ustronia. Drugi wypadek miał miejsce pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia w Istebnej. 23-letni kierowca BMW potrącił 47-letniego pieszego – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Oprócz tych zdarzeń na drogach doszło do 24 niegroźnych kolizji.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: