Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Światowe spotkanie Ewangelików ze Skoczowa

W 2025 roku dokładnie 15 czerwca przypada 160-lecie Kościoła świętej Trójcy w Skoczowie. Z tej też okazji Proboszcz ks. Alfred Borski zaprasza wszystkich Ewangelików ze Skoczowa, szczególnie tych rozsianych po świecie.

„Ojcowski Dom to istny raj dar ojca niebieskiego, chociażbyś przeszedł cały świat nie znajdziesz piękniejszego” - to słowa Jana Kubisza. Trudno się z tą maksymą nie zgodzić. Wszystkich pochodzących ze Skoczowskiej Parafii Świętej Trójcy zaprasza proboszcz ks. Alfred Borski. Spotkanie będzie światowym zjazdem skoczowskich Ewangelików. Odbędzie się 15 czerwca 2025 roku.

15 czerwca 2025 roku będziemy obchodzili 160-lecie kościoła Świętej Trójcy w Skoczowie. Przy okazji tego jubileuszu chcielibyśmy spotkać się z naszymi byłymi parafianami, którzy z różnych powodów opuścili Skoczów i osiedlili się gdzieś w Polsce lub za granicą – nawet w najdalszych zakątkach naszego globu. Dlatego już teraz informujemy o tym spotkaniu i podajemy jego termin, aby nawet ci, zamieszkujący na innych kontynentach, mogli to odpowiednio wcześnie zaplanować – mówi proboszcz parafii Świętej Trójcy w Skoczowie ks. Alfred Borski.

Wstępne zgłoszenia i nawiązanie kontaktu możliwe jest poprzez mail alfred.borski@luteranie.pl z dopiskiem Spotkanie 2025r.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: