Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Światełko do nieba w Skoczowie

Na zakończenie 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyło się na Kaplicówce światełko do nieba czyli pokaz sztucznych ogni. Fot. Bartłomiej Kukucz
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-14 08:28:59
utopiec: Nie można dać zdjęć jednego formatu?
2019-01-14 10:33:16
iszo: Czy zamiast tego huku, który przeraził mojego ukochanego domownika, już drugi raz w tym roku, nie można było inaczej zaświecić „światełko do nieba”? Mamy XXI wiek, a nawyki z przeszłości.
2019-01-14 10:46:46
wyśmienity cwaniaczek: NIGDY TEGO NIE ZROZUMIEM !!!! ŻEBRZĄ NA ULICY O MARNE GROSZE A Z DYMEM PUSZCZAJĄ DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZŁOTYCH !!!!!! dlatego nie popieram tego oszusta.....
2019-01-14 12:19:49
alouette: Cwaniaczku, bo przecież to biznes, sposób dobrej reklamy dla firm i celebrytów. Nie tyle o chore dzieci tutaj chodzi. Inaczej Orkiestra, darując szpitalowi sprzęt, dałaby też pieniądze na utrzymanie go i zatrudnienie specjalistów. Ale to już zostawiają NFZ, o czym głośno nie mówią. Liczba sprzętów robi wrażenie, a że spora ich część nie jest używana do ratowania, bo szpitali na nie nie stać, to już nie ich problem. Pomijając koszty całej imprezy spychane na budżet miast i wiosek. Ale cicho.......... bo to przecież wielki Owsiak zbiera i daje pieniądze, a nie setki tysięcy marznących dzieci i społeczeństwo. Owsiak zbiera, Owsiak kupuje i nieważne, że rozlicza się uczciwie.
2019-01-14 12:36:30
Boiskowy Obserwator: Widzę, że z powodu pobicia kolejny raz rekordu wysokości zbiórki u pewnej części osobników uaktywniło się schorzenie dolnej partii ciała czyli tradycyjny ból ...Pamiętajcie: im większa nagonka na WOSP tym większe kwoty będą wpływały na konto. Z tego miejsca pragnę podziękować partii rządzącej i jej ślepym wyznawcom za "niechcącą" pomoc orkiestrze. Przy okazji życzę zdrówka wszystkim dzieciakom.
2019-01-14 12:43:17
alouette: Ja również życzę im zdrówka i tego, żeby nikt nie wykorzystywał ich nieszczęścia do marketingu. I żeby 99% kwot trafiało dla nich (z 1% cała ta machina by się utrzymała), a miasto wydało tych kilka milionów na pomoc dla nich, nie na fajerwerki. Tak, właśnie jest, na Owsiaka nic nie można powiedzieć, poza zachwytem. Rydzyk też ma takich swoich wyznawców.
2019-01-14 17:18:12
elter: Wielki szacun dla Jurka Owsiaka za to co robi. <wyśmienity cwaniaczek> nikt za tobą z puszką nie gonił. To nie jest żebranie, ale dobra wola prawdziwych Polaków, aby mając mało są w stanie się podzielić z innymi. Ty jeśli nie chcesz to nie wrzucaj, ale nie neguj tego co dobre. <alouette>: wiesz ile kosztuje taki sprzęt ? chyba nie. Jeśli jeszcze WOŚP miałby utrzymywać ten sprzęt, zatrudniać specjalistów do obsługi to pytam po co NFZ... na co idą nasze składki ZUSowskie. Zastanów się. Może bezdomny, który podarował MAYBACH'a znanemu o. dyrektorowi ma go jeszcze serwisować i tankować ?! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy są razem z WOŚP razem z Jurkiem.
2019-01-14 19:00:14
bronek91: alouette, całkowita zgoda. Posiadać zastrzeżenia nie oznacza negowania akcji i wkładu wielu osób, którym słusznie należy się szacunek. Niestety nic w Polsce nie może być apolityczne i każdy przejaw społecznej działalności ktoś (partia) musi zawłaszczać i niepotrzebnie dzielić społeczeństwo. Niestety, jak w relacjach międzynarodowych pełni się rolę pionka, ktoś musi inicjować sztuczne podziały, aby społeczeństwo zajmowało się bzdurami i walką o stołki w upadającym kraju.
2019-01-14 21:19:03
lukasz84: nie rozumiem Was ludzie przecież to fajna inicjatywa...piękne fajerwerki DLA LUDZI (myślę że te 3 minuty to biedne zwierzaczki przeżyją wiem bo sam mam psa)...fala takiego syfu z Was wychodzi że to aż się w głowie nie mieści...tak niech nie bedzie niczego lepiej sie zaszyć w 4 ścianach i jeszcze zabić deskami !!!! cudowne życie - mam nadzieje że za rok światełko w niezmienionej formie bedzie znowu inaczej to znak że kilku oszołomów ma większe zdanie niż znaaaczna większość która ma serce i daje serce.
2019-01-16 06:41:18
jasper: Piekna inicjatywa, ktora potrafi laczyc ludzi dobrego serca. Mam nadzieje, ze pomimo tej strasznej tragedii i traumy Jurek Owsiak poprowadzi WOSP do konca swiata i jeden dzien dluzej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: