Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Świąteczny Rysio czeka na dom

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS polecamy do adopcji Rysia. Kotek został znaleziony w Ustroniu-Nierodzimiu. Aktywnie uczestniczył w przeglądzie świątecznych ozdób i chyba zamarzył o domku...

Rysio jest zdrowy i bardzo ładny, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Ma mnóstwo zalet, między innymi wyróżnia się spokojem i opanowaniem. Jest również bardzo sympatyczny. Czeka na dobrych ludzi, którzy podarują mu ciepło domowego ogniska. Na pewno odwdzięczy się swoją ogromną, kocią miłością. Komu się podoba?

Rysio informuje również, że jest już dostępny charytatywny kalendarz z innymi pieszczochami, który można komuś sprezentować pod choinkę. Kalendarz jest w formacie A - 4 i zawiera piękne zdjęcia podopiecznych Stowarzyszenia. Znajdują się w nim cudowne koty i psy, a kupując go, pomagamy wszystkim czworonogom w Stowarzyszeniu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 606 - 911 - 687.

Kotek Rysio ma około 6 miesięcy. Został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Ma bardzo ciekawy charakter, akceptuje każde towarzystwo, byleby tylko zaznać odrobinę czułości. Czeka w domu tymczasowym Stowarzyszenia AS.
Telefon: 606 911 687. Kto go przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-06 18:17:25
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: