Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukcesy tancerek z Chybia

Taneczny duet Zuzanny Żydek i Martyny Sajdok ma za sobą dwa prestiżowe konkursy – obydwa zakończone sukcesem na najwyższym miejscu podium.

Zuzanna Żydek i Martyna Sajdok stanęły na najwyższych stopniach podium w dwóch prestiżowych konkursach tanecznych. Pierwszy z nich to „Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego”, organizowany w Oświęcimiu. Zdolne tancerki zdaniem jury zdeklasowały konkurencję w swojej kategorii tanecznej „SHOW”. Kolejny konkurs odbył się 23 listopada się w Katowicach, był to „Wojewódzki Festiwal Talentów”, brały w nim udział dzieci i młodzież z całego województwa prezentując swoje talenty wokalne, taneczne czy recytatorskie – jednak młode mieszkanki Gminy Chybie znów okazały się być najlepsze.

Utalentowane tancerki pracują pod okiem Justyny Kaczmarskiej (która jest również autorką niesamowitych choreografii) oraz Sławomira Orawca. Dziewczynki aktywnie uczęszczają również na zajęcia tańca organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu oraz trenują gimnastykę artystyczną pod okiem trenera Andrzeja Tomczyka. Aktualnie utalentowane chybianki przygotowują się do krajowych eliminacji na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Portugalii. Warto dodać, że będą to już trzecie eliminacje w karierze Zuzanny i Martyny, w zeszłym roku tancerki reprezentowały bowiem Polskę na Mistrzostwach Świata w Barcelonie. ”

 

 

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: