Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukcesy młodych skoczków

Zawodnicy Wisły Ustronianki zdominowali Międzynarodowe Zawody Dzieci i Młodzieży w skokach narciarskich, które odbyły się w minioną sobotę w niemieckim Bad Freienwalde.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Michał Podżorski, Szymon Szostok, Bartosz Czyż, Antoni Juroszek, Jakub Jurosz oraz Tomasz Pilch.

Wyniki:

Rocznik 1992-93 - skocznia K-60

1 Michał Podżorski KS Wisła Ustronianka 239,2 pkt. 63,5 i 67,0 m
2 Dawid Macura KS Wisła Ustronianka 212,4 pkt. 58,0 i 60,5 m
3 Patryk Dunajski KS Wisła Ustronianka 208,6 pkt. 62,0 i 54,5 m
4 Phillip von Koseritz SV 1911 Vernigerode 196,5 pkt. 58,5 i 61,0 m


Rocznik 1994-95 - skocznia K-60

1 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka 250,1 pkt. 65,5 i 66,0 m
2 Kamil Byrt KS Wisła Ustronianka 245,1 pkt. 64,0 i 65,0 m
3 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka 233,7 pkt. 62,5 i 63,0 m
4 Gabriel Majcher ZTS Zakucie Zagórz 236,2 pkt. 55,0 i 57,0 m
5 Adam Ruda ZTS Zakucie Zagórz 236,2 pkt. 54,5 i 55,0 m
6 Kamil Bańczak ZTS Zakucie Zagórz 236,2 pkt. 51,0 i 53,0 m


Rocznik 1996 i młodsi - skocznia K-60

1 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 240,8 pkt. 62,5 i 64,5 m
2 Michał Milczanowski ZTS Zakucie Zagórz 236,2 pkt. 62,0 i 63,5 m
3 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka 187,5 pkt. 52,5 i 57,0 m
4 Igor Smorul ZTS Zakucie Zagórz 157,2 pkt. 49,0 i 49,0 m
5 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 154,5 pkt. 50,0 i 47,5 m
6 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 152,4 pkt. 48,0 i 48,0 m
7 Antoni Juroszek KS Wisła Ustronianka 136,0 pkt. 46,0 i 44,0 m
8 Paul-Tom Blume SV 1911 Vernigerode 127,2 pkt. 41,5 i 44,0 m
9 Maciej Pszczoła KS Wisła Ustronianka 101,7 pkt. 38,5 i 39,5 m


Rocznik 1996-97- skocznia K-42

1 Antoni Juroszek KS Wisła Ustronianka 205,2 pkt. 40,0 i 39,5 m
2 Marcel Rudolf (1984) WSV 1921 Bad Freienwalde 147,7 pkt. 35,0 i 34,5 m


Rocznik 1998 i młodsi- skocznia K-42

1 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 221,6 pkt. 41,5 i 41,5 m
2 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 209,9 pkt. 39,0 i 41,0 m
3 Paul-Tom Blume SV 1911 Vernigerode 200,8 pkt. 38,0 i 38,0 m
4 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 155,5 pkt. 30,5 i 31,0 m
5 Lea Krienitz WSV 1921 Bad Freienwalde 133,5 pkt. 26,0 i 28,0 m
6 Przemysław Kuszel KS Wisła Ustronianka 92,8 pkt. 23,0 i 23,0 m



Rocznik 1998-99- skocznia K-21

1 Andre Hoffmann WSV 1921 Bad Freienwalde 200,5 pkt. 18,0 i 19,0 m
2 Przemysław Kuszel KS Wisła Ustronianka 187,8 pkt. 18,0 i 16,0 m
3 Andreas van Casteren WSV 1921 Bad Freienwalde 168,5 pkt. 14,0 i 13,0 m



Rocznik 2000 i młodsi - skocznia K-21

1 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 217,6 pkt. 19,0 i 19,5 m
2 Łukasz Mitręga KS Wisła Ustronianka 181,3 pkt. 15,5 i 16,0 m




 



źródło:
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: