Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukces Młodzików Beskidu

W dniu 22 czerwca br. zakończyły się rozgrywki w Grupie A Młodzików organizowane przez Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Bielsku Białej.Po raz pierwszy w 90-letniej historii piłki nożnej w Skoczowie młodzi piłkarze Beskidu Skoczów wygrali tę ligę.

Nie było łatwo sięgnąć po zwycięstwo. Młodzicy Beskidu zmierzyli się bowiem ze szkołami mistrzowstwa sportowego działających przy klubach TS Rekord Bielsko Biała i TS Góral-Czarni żywiec. Drużyna Beskidu w 24 meczach zdobyła 62 punkty, strzeliła rekordową ilość bramek, bo aż 166 i straciła zaledwie 15 bramek.

Odnotować należy niektóre rezultaty zwycięskich meczy.: 6:0 z Czechowicami, 8:0 z Piastem Cieszyn 8:0 z Wapienicą, 8:0 z Goleszowem, 9:0 z Dankowicami i aż  23:0 z Drogomyślem. Drużyna Beskidu według oceny trenerów prezentuje już wysoki poziom.

Zarząd Beskidu postanowił w całości zgłosić tę drużynę do rozgrywek BOZPN w kategorii juniorów młodszych w sezonie 2014/2015.Słowa uznania należą się trenerowi Sławomirowi Foltynowi za zdobycie ze swoją drużyną mistrzostwa ligi Młodzików - informuje Redakcja KP Beskid Skoczów.

 
Zwycięska drużyna:
góra od lewej:Sławomir Foltyn trener,Dariusz Matlak kier.druż. Padło Michał Parchański Jan,Krawczyk Paweł, Młynarczyk Michał,Ferfecki Cezary, Ferfecki Kornel, Matuszka Maciej, Waliczek Dawid, Bomski Mateusz, Ryszard Klaczak Prezes, Zbigniew Wuwer BOZPN.
Dół od lewej : Labzik Adam,Gawlas Kacper, Lebkowski Patryk, Konieczny Paweł, Czylok Robert, Iskrzycki Remigiusz, Brudny Bartosz
 (mat.pras.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: