Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sukces cieszyńskich armwrestlerów

W sobotę (6 lipca 2019) w Międzychodzie (woj. Wielkopolskie) odbyły się IX Międzynarodowe Mistrzostwa Międzychodu w Siłowaniu na Ręce o Puchar Burmistrza Miasta. W zmaganiach wzięło udział łącznie 65 zawodników. Miłym akcentem sobotniego turnieju są dwa medale dla cieszyniaków.

Złoto w kategorii kobiet 75 kg + wywalczyła armwrestlerka z Cieszyna, reprezentująca klub Samson Marklowice – Maria Juroszek. Jest to kolejne zwycięstwo w karierze cieszyńskiej sportsmenki, jednak podchodzi do niego z równym entuzjazmem, niż do poprzednich, składając podziękowania klubowi, kibicom i wszystkim, którzy udzielają jej wsparcia – Chciałam serdecznie podziękować mojemu klubowi Samson Marklowice, za umożliwienie mi udziału w kolejnych zawodach. Dziękuję również wszystkim rywalkom, za wspaniałego ducha walki i możliwość sprawdzenia swoich możliwości. Podziękowania należą się również organizatorom zawodów – mówiła Maria Juroszek w rozmowie z portalem ox.pl.

W rywalizacji wziął udział również inny mieszkaniec nadolziańskiego grodu, który może poszczycić się nie mniejszym sukcesem. Piotr Kajstura w kategorii 70 kg zdeklasował rywali i zajął złoty medal. Obu cieszyńskich mistrzów wygrało zawody w siłowaniu się na prawą rękę.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-09 14:05:48
utopiec: ...zajął złoty medal. Co za zając to pisał. Nie lepiej byłoby napisać "zdobył"?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: