Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukces Barbary Kokotek

Polska studentka z karwińskiego Wydziału Przedsiębiorczości i Handlu Uniwersytetu Śląskiego w Opawie, Barbara Kokotek, została wyróżniona drugą nagrodą na Uniwersytecie Saint-Etienne w francuskim mieście Roanne. Stało się tak w ramach międzynarodowego projektu unijnego Erasmus: ''Effective Communication in Multicultural Teams'' (''Efektywna komunikacja w wielokulturowych zespołach'').

Do Roanne wyjechała szóstka zaolziańskich studentów oraz dwie wykładowczynie karwińskiego wydziału: Irena Orszulik i Krystyna Heinz. - Celem projektu była dyskusja na temat rozwiązania konfliktów w zakresie wielokulturowej pracy w zespołach - wyjaśnia pierwsza z wykładowczyń.  - Podczas dwutygodniowego kursu, w którym, oprócz Zaolziaków, wzięli udział studenci z Francji, Niemiec, Austrii, Litwy i Finlandii, jego uczestnicy pracowali w grupach międzynarodowych. I to pod kierownictwem doświadczonych fachowców z branży komunikacji wielokulturowej - uściśla. 

W ramach towarzyszącego wizycie we Francji konkursu studenci z Zaolzia uzyskali kilka nagród. Główną nagrodę w kategorii "biznesplan" przyznano Michalowi Deutschowi, zaś w kategorii "jakość i efektywność komunikacji" - Marianie Pavlíkovej. W tej ostatniej kategorii drugie miejsce wywalczyła Barbara Kokotek, trzecie zaś Adriana Pagáčová. Specjalne wyróżnienie przyznano Martinowi Pawerze.

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

źródło: Głos Ludu
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: