Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień też zmienia komendanta

Wczoraj pisaliśmy o nowym komendancie policji w Ustroniu - został nim podinspektor Michał Batorek. Jak się okazuje, tym samym zwolnił on stanowisko na komendzie w Strumieniu - jego miejsce zajmie podinsp. Arkadiusz Bloch.

Strumieński komisariat odwiedził we wtorek (4.02) wójt gminy Chybie Janusz Żydek oraz strumieński wiceburmistrz Włodzimierz Cybulski. Obecny był także Komendant Powiatowy Policji, inspektor Jacek Stelmach.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-06 14:28:02
donekT: Nowy Komendant Powiatowy, nowe rozdanie w regionie. O czym to świadczy? Wnioski pozostawiam otwarte. Z serdecznymi gratulacjami dla Pana Michała Batorka.
2020-02-06 16:55:46
donekT: Arkadiusz Bloch, jak się okazuje, zastępca Jacka Stelmacha (obecnie komendanta Powiatowego), kiedy ten był komendantem w Skoczowie. W wyniku roszady w regionie objął stanowisko Komendanta w Strumieniu. Jak fachowo należy nazwać tego rodzaju relację? Pan Komendant daje innym "piękny" przykład.
2020-02-06 17:59:57
4f: Fachowo nazywa się to sprzątanie, bo jak był bajzel to był i smród... I tyle w temacie!
2020-02-06 18:18:29
donekT: Nikt nie przyszywa łaty z surowego sukna do starego ubrania, gdyż łata obrywa ubranie, i gorsze robi się przedarcie. Nie wlewa się też młodego wina do starych bukłaków. W przeciwnym razie bukłaki pękają, wino wycieka, a bukłaki się psują. Raczej młode wino wlewa się do nowych bukłaków, a tak jedno i drugie się zachowuje. Na przykładzie Żor, z ostatnich lat (i nie tylko), z uzasadnieniem możemy wywnioskować, co powoduje ów BAJZEL w cieszyńskim garnizonie, dla jakich zachowań panuje tolerancja i jakiego formatu osoby są promowane.
2020-02-07 19:45:00
brawo Ty: Pan Arkadiusz Bloch od około 2007 roku był zastępcą tzw 02. Słyszałem, że ludzie i podwładni go niezwykle szanują, a poprzedni przełożony kojarzy mi się ze zdjęć z pod skoczni w Malince i kurtkami 4f z polskiego Związku Narciarstwa. Za poprzednich rządów podejrzewam, że było wielu co chodzili jak smród, po gaciach i mieli się dobrze.
2020-02-07 20:28:43
brawo Ty: Za czasów byłego komendanta p.Mancewicza, który przyszedł z Jastrzębia Zdroju przyszli wraz z nim lub za n/w policjanci były komendant J.B, naczelnik kr R Góralczyk, Maciejczyk M i jego brat oraz wielu innych to dopiero przypadek może nie było fachowców w powiecie? i trzeba było jastrzymbioków . Tak samo przypadkiem udało się panu Bonkowi do straży miejskiej. Zastępca SM p. Sikora też miał kilkunastoletnie doświadczenie i nie wystarczyło.... Odpadł w przedbiegach
2020-02-07 21:45:56
donekT: Czyiś ulubieniec powinien popracować nad swoją MEGALOMANIĄ, emocjami i przypomnieć sobie, że jest na służbie SUWERENOWI, a nie w robocie. Wystarczy się nawet trochę interesować lokalnym życiem publicznym, aby przypomnieć sobie, co działo się nie tak dawno temu w Żorach, jakie zachowania funkcjonariuszy były tolerowane i akceptowane przez nowych/starych przełożonych... np. swego czasu jeden z preferowanych komendantów usprawiedliwiał ton i butę swego podwładnego, jakoby... miał problemy ze słuchem... Doskonale to pamiętamy;) To tylko jedna sytuacja z wielu;) Na karb zasług Pana Komendanta Bąka należy położyć AWANSOWANIE jednego z bohaterów artykułu do Zebrzydowic;)
2020-02-07 21:56:07
donekT: PS brawo Ty, wymienieni przez Ciebie, choć zdaje się, że pochodzili w tego samego rejonu, nie oznacza, iż stanowili jeden front, wprost przeciwnie, nie każdy z każdym się lubił, mieli inne zdanie, ale przynajmniej na sposób rozumny. To dobrze, że byli spoza cieszyńskiego, przynajmniej nie mieli kontaktów z miejscowym zaściankiem. Co do nowych/starych, takiej pewności już nie mamy. Co więcej, KTO OPINIUJE KANDYDATA NA KOMENDANTA??? Czyż nie ci, którzy z policją ponoć nie mają NIC wspólnego:D:D:D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: