Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień modernizuje place zabaw

Wszystko z czasem się zużywa, place zabaw eksploatowane przez najmłodszych również, dlatego w gminie Strumień przeszły one niezbędne remonty. Urządzenia które były w złym stanie technicznym - wymienione.

Każda miejscowość gminy ma swoje place, gdzie milusińscy mogą spędzać czas  To cieszy, że ta infrastruktura jest wykorzystywana. Po ostatnim sezonie letnim została przeprowadzona kontrola placów zabaw. Kilka z urządzeń została zakwalifikowanych do wymiany, niektóre zostały poddane konserwacji. Uzupełniliśmy również infrastrukturę placów zabaw – mówi Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia.

Modernizacja do najtańszych nie należała, ale biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla dzieci, była konieczna. W całej gminie na ten cel wydano prawie 64 tys. zł. Zakupiono m.in. dodatkowe huśtawki, urządzenia do wspinania, zjeżdżalnie, wymieniono też ogrodzenie.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-05-08 12:20:21
suverum: ,,W całej gminie na ten cel wydano prawie 64 tys. zł. Zakupiono m.in. dodatkowe huśtawki, urządzenia do wspinania, zjeżdżalnie, wymieniono też ogrodzenie\"w całej gminie?szkoda ze na ulicy Osiedlowej co jest tyle bloków i dzieciaków jest tylko piaskownica 2marne huśtawki i stary kucyk i jedna mała ławeczka.Zadnej zjeżdżalni,domku,wspinaczki.Juz 2lata temu był obiecany ładny plac,ale jak potem się okazalo-za droga inwestycja. Wsyd że Pani burmistrz tak się chwali że pochlonelo ja 64tys.szkoda że ulica Osiedlowa została znów pominieta.
2016-05-09 09:37:49
dyziofasola: A co ma gmina do osiedla, zarządza tam spółdzielnia nie urząd, więc tam zapytaj czemu takie a nie inne wyposarzenie.....Ja mieszkam na Osiedlowej i chętnie korzystam z placu zabaw na basenie POLECAM.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: