Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień: gmina zachęca do meldunku

Jak wynika ze statystyk strumieńskiego magistratu, ubiegły rok przyniósł spadek ilości osób zameldowanych na terenie gminy. Dlatego też urząd zachęca do załatwienia meldunku. - To ma wymierny wpływ na możliwości rozwojowe gminy - tłumaczą urzędnicy.

Jak czytamy na portalu gminy Strumień, załatwienie meldunku nie jest uciążliwe. Wystarczy przyjść do urzędu z dowodem osobistym i dokumentem zaświadczającym o tytule prawnym do lokalu.

- Cieszę się, że tak wiele osób wybiera naszą gminę jako swoje miejsce na ziemi. Ale zachęcam do zrobienia kolejnego kroku – zameldowania się w gminie Strumień! Będzie to korzyść obopólna.  Każdy grosz bowiem w gminnym budżecie to lepsza droga, nowy chodnik, lepsze oświetlenie. Uważam, że każdy powinien płacić podatek tam, gdzie mieszka - mówi burmistrzyni Anna Grygierek.

O strumieńskich statystykach pisaliśmy: Strumień w liczbach. Jakub i Oliwia najpopularniejszymi imionami

KR/UM Strumień

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-19 15:18:11
ktoś: Jak zwykle chodzi tylko o kasę.
2021-01-19 20:06:44
pawel21_13: Taaa...jedna pani juz spełniła obowiązek meldunkowy. Pozyskała sobie kasę z Unii na remont swojego pałacyku -ratusza i myśli, że będzie w nim rezydować do końca życia. A pieniądze na nowe drogi w centrum Strumienia? Chyba nigdy się nie znajdą. Taka jest prawda. Pieniądze tam idą na zbytki-zabytki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: