Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strażnicy kontrolują pasażerów

Strażnicy Miejscy z Cieszyna od początku obostrzeń związanych z wystąpieniem stanu epidemii – Covid-19 kontrolują realizację ograniczeń, nakazów i zakazów. Mundurowi szczególną uwagę zwracają na obowiązek zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji publicznej oraz obiektach obsługi podróżnych.

Jak informuje SM w Cieszynie - każdego dnia patrol Straży Miejskiej będzie prowadził kontrolę w autobusach komunikacji miejskiej. Działania te będą prowadzone w autobusach różnych linii na terenie miasta, zmieniany będzie również czas i miejsca kontroli.

Osoby, które naruszą obowiązujące przepisy będą przez strażników miejskich pouczane a w uzasadnionych przypadkach muszą liczyć się z wyciągnięciem konsekwencji wynikających z przepisów prawa.

red

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-26 15:51:37
666: Przypominam, że strażnik to też człowiek. Człowiek pracujący na utrzymanie swoje i rodziny, więc odmawiając przyjęcia mandatu, zachowujemy się spokojnie i kulturalnie.
2020-10-26 19:43:25
św. Patryk: strażnik też człowiek, ale przede wszystkim funkcjonariusz publiczny i jako taki powinien znać przepisy prawa - a z tego co ja wiem to w polskim prawie nie ma nakazu noszenia maseczek, tym bardziej możliwości egzekwowania go - może się mylę, ale nie sądzę, żeby nawet sam pan młody emeryt eks-policjant z Żor a dziś komendant SM był w stanie wykazać że jest inaczej - spróbuje pan, panie komendancie?
2020-10-26 19:46:26
św. Patryk: p.s. - ja nie pytam, ja proszę.... niech pan spróbuje, pańskie słowa pójdą w świat, może pan stać się bardziej sławny niż Wiesław Wszywka z YT
2020-10-26 22:22:32
politykier: krzy-sio+666+św. Patryk Osoby Ci się mylą, czyżby objaw starczej demencji?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: