Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Straż Miejska interweniuje

Zaśmiecanie, kradzież, kontrole. Ostatnie działania Straży Miejskiej z Cieszyna i Skoczowa.

Nikła świadomość ekologiczna mieszkańców Cieszyna doprowadziła do interwencji Straży Miejskiej: W dniu 05.07.2016r przy ul. Owocowej patrol Straży Miejskiej stwierdził nieprawidłowości w utrzymaniu czystości i porządku. Teren zaśmiecony był butelkami, papierami, workami foliowymi i innymi odpadami.  Zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Cieszyn osobie odpowiedzialnej wydano polecenie na uprzątnięcie przedmiotowego terenu w wyznaczonym terminie.

W rejonie cieszyńskiego Parku Pokoju odnaleziono także zgubę. W dniu 06.07.2016r strażnicy miejscy patrolujący ul. Regera w rejonie Parku Pokoju znaleźli laptopa. Właściciel może odebrać swoją własność w Komendzie Straży Miejskiej przy ul. Limanowskiego 7 w Cieszynie.


W Skoczowie funkcjonariusze Straży Miejskiej w ostatnich dniach m.in. patrolowali bulwary wiślańskie, przemierzając szlaki rowerowe. Interweniowali także wraz ze strażą pożarną, ratując uwięzionego w studzience burzowej kotka.

red.

źródło: mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-11 11:53:57
ROMIN: \&quot;Interweniowali także wraz ze strażą pożarną, ratując uwięzionego w studzience burzowej kotka.\&quot;<br /><br />No proszę, proszę... A ja myślałem, że kasiorkę biorą za nic, a tu?<br />Taaki sukces. I to razem ze Strażą Pożarną.<br /><br />PS Czekam teraz na informacje o sukcesach Straży Pożarnej, jak to razem <br />ze Strażą Miejską uratowali małego kotka. <br />Podwójny sukces. Aż mnie ciarki przeszły z wrażenia ;-)<br />
2016-07-11 12:06:22
Herr Flick: Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek za coś pochwalę Straż Miejską. Wczoraj jadę sobie wałem a przede mną...... Strażnicy na rowerach. Oniemiałem. Wreszcie dobry pomysł. Respect! Może Hanysi wreszcie przestaną jeździć samochodami po wale. <br />Aha, te rowery to macie jakieś hańdowne.... Wypadałoby mieć coś lepszego co będzie jeździć nie tylko po asfalcie.
2016-07-11 12:29:25
Przepierón: Szkoda że nie ukarali mandatami właścicieli obsrańców trawnikowych a rano i wieczorem jest ich wszędzie pełno. O ile się nie mylę to sranie i zostawianie gówien na trawnikach jest zaśmiecaniem miasta, powinni karać aż do bólu tych tępych flejtuchów.
2016-07-11 12:35:13
yogi60: Nakłady poniesione przez społeczeństwo w formie podatków jest tak wysokie, że żadne \&quot;sukcesy\&quot; tego nie zrekompensują . Najlepiej zlikwidować tą szkodliwą i drogą formację.
2016-07-11 21:48:49
wodz dziewieciu niedzwiedzi: Jak to roweru skad przeciez ostatnio byl artykul jak to ktos zgubil rower i jest do odebrania i tak przy okazji sprawdzaja czy dziala a piszac dalej panowie HRABIOWIE straznicy przypominam PASY ZAPINAMY. zwlaszcza taki pan lekko siwy
2016-07-13 13:43:28
Stanko: \&quot;znaleźli laptop\&quot; , a nie laptopa, zeszyta, rowera itp. To rzeczownik nieżywotny. Wyślę ci sms, a nie esmesa! Ludzie, gdzie chodziliście do szkoły....
2016-07-18 09:19:53
jo.papuga: ...pewnie do innej niż ty Stanko. Nie wszyscy są takimi wybitnymi polonistami...<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: