Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stop narkotykom!

Kręci Cie film, reżyseria lub aktorstwo? Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie ogłasza nowy konkurs! Zrób antyreklamę narkotyków i zdobądź cenne nagrody rzeczowe. Pokaz najlepszych prac odbędzie się w kwietniu 2013 roku podczas specjalnej gali finałowej. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Startuje trzecia edycja kampanii „STOP NATKOTYKOM”, w ramach której policjanci z Komendy Miejskiej w Katowicach we współpracy z Fundacją Uśmiech Dzieciom oraz Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, przygotowali konkurs filmowy na najlepszą ANTYreklamę narkotyków.

Tematyka festiwalu obejmuje zagadnienia takie jak: zagrożenia związane z zażywaniem środków odurzających, zagrożenia związane z przypadkowym, niechcianym kontaktem z narkotykami, rola mediów i rodziców w profilaktyce narkomanii, czy też kształtowanie pozytywnych postaw wobec policji.

Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Śląski Komendant Wojewódzki Policji, Rektor Uniwersytetu Śląskiego oraz Rzecznik Praw Obywatelskich.

W konkursie „Bierzesz - przegrywasz” mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz środowiska studenckie z całego kraju. Prace można nadsyłać wraz z kartą zgłoszeniową na adres:

Wydział Prewencji, Komenda Miejska Policji w Katowicach
40-038 Katowice
ulica Lompy 19
z dopiskiem "Stop narkotykom".

Policja na antyreklamy czeka do 30 marca 2013 roku.
 

PLT

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: