Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Stoczy walkę o pas!

Polscy fani mieszanych sztuk walki w końcu się doczekali. Jan Błachowicz przyznał w programie "Oktagon Live", iż w następnej walce stoczy pojedynek o mistrzowski pas UFC w kategorii półciężkiej.

Słowa, które padły w programie Oktagon Live zostaną na długo zapamiętane przez kibiców mieszanych sztuk walki. - Moja następna walka będzie o pas UFC. To mam zagwarantowane. Nie muszę już toczyć żadnej innej walki - przyznał Jan Błachowicz.

Wiele wskazuje na to, że pozostaje już tylko czekać, kiedy "Cieszyński Książę" zmierzy się o mistrzowski pas. Cały świat nadal zmaga się z epidemią koronawirusa, a polska strona nie urkywa, że zanim Błachowicz stoczy pojedynek, to prawdopodobnie wcześniej dojdzie jeszcze do rewanżu pomiędzy Jonesem (przyp. red. - posiadacz pasa) a Reyesem.

Przypomnijmy, iż polski fighter, w ostatnich ośmiu pojedynkach, odniósł aż siedem zwycięstw. Po raz ostatni przedstawił się publiczności w połowie lutego, kiedy już w pierwszej rundzie znokautował Coreya Andersona. Musimy także wspomnieć, że wówczas pojedynek w hali śledził ww. Jones.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: