Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sto Twarzy Gruzji

Prelekcja podróżnicza pt. " Sto Twarzy Gruzji", Przemysława Supernak. Cieszyńskie Centrum Kultury 09.05.2019. fof. M.M
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-09 21:47:24
bronek91: Sakartwelo, Gruzja to rusycyzm... Polska pod pewnymi względami ma wiele wspólnego z tym krajem. Do tego dominacja chrześcijaństwa już od IV wieku... a wpływy być może od czasów apostolskich. Ciekawe czy prelegent przedstawił Gori, dumę Gruzji ( zarazem miejsce przyjścia na świat Stalina). Jednego czołowych zbrodniarzy XX wieku.
2019-05-10 12:25:10
wyśmienity cwaniaczek: ale trzeba mieć niską samoocenę i dużą chęć dowartościowania się skoro KSIĘGA TWARZY już nie wystarcza i trzeba swoje ego zaspokajać publicznym spędem....a co tak se napisze!!!!
2019-05-11 20:40:34
krzysztof.mm: w najnowszej historii Polski Gruzja zapisała się w sposób szczególny - oto podczas lotu do tego kraju Lech Kaczyński próbował zmusić kapitana samolotu do wykonywania jego idiotycznych poleceń, po zdecydowanej odmowie haniebnie go oskarżał i publicznie opluwał - te skandaliczne wydarzenia otworzyły drogę do katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem - od tego czasu Gruzja ma też w oczach Polaków twarz monstrualnej głupoty
2019-05-11 23:12:17
bronek91: krzysztof.mm zapomniałeś jeszcze wymienić incydent spod gruzińsko-"osetyjskiej" granicy, kto nakierował pojazd ówczesnego Prezydenta Polski pod lufy rosyjskich żołnierzy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: