Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Stawką mistrzowski pas!

Na początku października informowaliśmy o kolejnym rywalu Jana Błachowicza (29-9), a będzie nim Magomed Ankalajew (17-1). Jak donoszą dziennikarze zza oceanu, stawką pojedynku z Rosjaninem będzie mistrzowski pas UFC w wadze półciężkiej.

Magomed Ankalajew stanie na drodze Jana Błachowicza podczas gali UFC 282, która odbędzie się 10 grudnia w Las Vegas. „Cieszyński Książe” już udał się do Stanów Zjednoczonych, a teraz okazuje się, że stawką pojedynku z Rosjaninem będzie mistrzowski pas. Aktualnym mistrzem w wadze półciężkiej pozostaje Jiri Prochazka, ale Czech zwakował pas (tj. zrzekł się tytułu mistrzowskiego) z powodu kontuzji.

- Niestety, nie będę bronił mistrzowskiego tytułu na gali UFC 282 (przyp. red. – Prochazka miał stoczyć pojedynek z Gloverem Teixeirą). Doznałem kontuzji ramienia podczas przygotowań do walki i muszę poddać się operacji, więc odpadam na co najmniej sześć miesięcy. Podjąłem decyzję, wraz z działaczami UFC, że zwakuję pas – przyznał Prochazka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: