Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stare cacka w Strumieniu

Po raz trzeci do Strumienia zjadą miłośnicy starych motocykli. A będzie co oglądać, bowiem najmłodsze jednoślady będą miały ''tylko'' 30 lat. Zlot w najbliższą niedzielę od samego rana w parku miejskim.
Podobnie jak w ubiegłym roku, zlot starych motocykli odbędzie się w strumieńskim parku. Do tej pory, jak informują organizatorzy, już zapisało się około sześćdziesięciu osób. To oznacza, że strumieński skwer zamieni się w żywe muzeum motoryzacji.
 
W godzinach od 8-11 właściciele motocykli zjeżdżają do parku a następnie wyjeżdżają na rundę po okolicy i około południa wracają - mówi Piotr Ryszka ze strumieńskiego GOKu. Później... później będzie głośno. O 12.30 wszystkie maszyny mają zostać odpalone. Ryk silników będzie oznaczał otwarcie imprezy. Organizatorzy zapraszają nie tylko publiczność. Cały czas można się jeszcze zgłaszać do udziału w tym zlocie.
 
Można to uczynić dzwoniąc do ośrodka kultury w Strumieniu, pod numer 33 857 01 74 lub elektronicznie - odwiedzając stronę www.spotkaniemotocyklizabytkowych.pl
 
Udział w zlocie jest bezpłatny, a na właścicieli starych motocykli czeka wiele atrakcji i konkursów, będzie też posiłek i pamiątki ze spotkania.  
 
 
 
 
Organizatorzy informują, że w spotkaniu mogą wziąć udział motocykle wyprodukowane do 1975 roku o wysokim stopniu oryginalności. Czyli takie, które nie przeszły gruntownego liftingu. III Zlot Zabytkowych Motocykli w Strumieniu, w najbilższą niedzielę 8 lipca.
 
Zobacz materiał filmowy z pierwszego zlotu motocykli w roku 2010 - Stare motory w Strumieniu
 
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: