Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stalownicy pożegnali się porażką

Hokeiści HC Ocelari Trinec nie będą mile wspominać tegorocznej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Vaclava Varadi wygrali zaledwie jedno spotkanie i z dorobkiem czterech punktów zajęli ostatnie miejsce w grupie E.

Dziś (wtorek) Stalownicy wystąpili w Norwegii, ale już z wiedzą, iż nie zdołają awansować do fazy pucharowej. Przypomnijmy, że w ubiegłej edycji zdołali oni dotrzeć do 1/2 finału. Jednak grupa ze skandynawskimi zespołami okazała się zbyt trudna.

Katami Trzyńca okazali się bracia Thoresenowie, którzy mieli udział przy pięciu bramkach Storhamaru. Patrick zdobył bramkę oraz dwa razy asystował. Z kolei Steffen dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

U Stalowników bramki zdobyli Polansky oraz Svacina, ale to było za mało, aby powstrzymać rozpędzonych Norwegów, którzy aż sześciokrotnie pokonali Petera Hamerlika.

Trzy punkty pomogły zawodnikom Storhamaru, gdyż dzięki nim awansowali do fazy pucharowej. Niestety, hokeiści z Trzyńca zamknęli grupę E i zakończyli już przygodę z tegoroczną edycją CHL.

 

Andrzej Poncza

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: