Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stadion zyska trybunę

Zadaszone sektory, trybuna podzielona na 4 sektory, ponad 500 miejsc siedzących - takie są główne założenia planowanej modernizacji stadionu w Chybiu.

Umowę na dofinansowanie projektu pn. „Przebudowa obiektu rekreacyjnego poprzez modernizację trybuny głównej stadionu w Gminie Chybie” podpisał Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek z Zarządem Województwa Śląskiego.

- Realizacja projektu przyczyni się do rozwoju obiektów rekreacyjnych służących aktywnemu wypoczynkowi. Zmodernizowany obiekt będzie stanowić doskonałą promocję gminy, a dzięki zaprojektowanej nowoczesnej infrastrukturze technicznej osoby niepełnosprawne będą miały możliwość uczestniczenia w wydarzeniach gminnych – zauważają włodarze Gminy.

W ramach działań projektowych powstanie trybuna podzielona na 4 sektory, w tym 2 sektory zadaszone. W efekcie powstanie ponad 500 miejsc siedzących dla mieszkańców i turystów.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-02 12:34:57
marekk: Pogratulować a w Skoczowie nadal nic,niby coś mają zrobić,ale do końca nikt nic nie wie!na wioskach się da!a w Skoczowie masakra wiecznie na wszystko pieniędzy brakuję.a na pierdoły są fundusze!!!!!!
2017-05-02 16:06:57
najlepszy: Gratulacje !!! Powinno się rozwijać miejsca sportowo rekreacyjne !!! Dużo się słyszy i pisze o zaangażowaniu włodarzy tej gminy !!! Oby tak dalej !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: