Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sprzęt sportowy dla Strumienia

Gmina Strumień zdobyła sprzęt sportowy za kwotę 2500 zł w konkursie ?Przyjazna Wieś?. Nagroda trafi do Zespołu Szkół w Pruchnej.

W ubiegłym tygodniu odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie „Przyjazna Wieś”. - Nagrodę z rąk Artura Janosika-Zastępcy Dyrektora Wydziału Terenów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach odebrała Burmistrz Strumienia Anna Grygierek. Gmina Strumień zdobyła drugie miejsce otrzymując tym, samym sprzęt sportowy za kwotę 2500 zł. W związku ze składanym wnioskiem konkursowym na zagospodarowanie terenu wokół Gminnego Centrum Integracji Wsi w Pruchnej oraz plac zabaw otrzymany sprzęt sportowy zostanie przekazany do Zespołu Szkół w Pruchnej - informuje UG Strumień na swojej stronie.

„Przyjazna wieś" to organizowany w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich konkurs na najlepszy projekt wspierający rozbudowę infrastruktury na terenach wiejskich, współfinansowany z funduszy europejskich. W tegorocznej edycji konkurs realizowany jest w podziale na dwie kategorie: infrastrukturę techniczną i infrastrukturę społeczną oraz w dwóch etapach: I - regionalnym i II - ogólnopolskim.

Do etapu ogólnopolskiego zgłoszonych zostało 29 projektów - 14 w kategorii technicznej i 15 w kategorii społecznej.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: