Sprawdź poszukiwanych

Cieszyńska policja zachęca do odwiedzin swojej strony internetowej. W ostatnich dniach na stronie pojawiła się nowa zakładka. Odwiedzając ją, można sprawdzić osoby zaginione i poszukiwane listami gończymi.

Na stronie internetowej KPP Cieszyn utworzona została nowa funkcjonalność- zakładka poszukiwani. Znaleźć tam można informacje o osobach poszukiwanych zaginionych oraz poszukiwanych listem gończym, a pochodzących z naszego rejonu. W przypadku osób poszukiwanych za popełnione przestępstwa, na stronie znajdziemy informacje o danych personalnych, miejscu ostatniego pobytu oraz paragrafów, za jakie dana osoba jest ścigana.
W większości przypadków są również fotografie tych osób. Na portalu widnieją jednak tylko wizerunki i dane osób, wobec których organy poszukujące wydały zgodę na publikację listu gończego.

Jak tłumaczy mł. asp. Krzysztof Pawlik oficer prasowy cieszyńskiej policji - informacje dotyczące poszukiwanych osób podzielone są na gminy. Pośród danych poszczególnych osób znajdują się informacje dotyczące podstaw poszukiwań, odnośnik- hiperłącze do strony głównej wszystkich osób poszukiwanych. Zachęcam do korzystania z tej strony.

Na stronie znajdziemy też linki odsyłające do ogólnopolskiej bazy osób zaginionych i poszukiwanych - poszukiwani.policja.pl. Jest tutaj również formularz, anonimowo można zgłosić informacje o poszukiwanych osobach.


JB

źródło: ox.pl/KPP
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-03-18 20:48:30
bronek91: Będziemy korzystać!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją