Spotkanie z pracownikami MOPS Cieszyn
14.05.2026 8:25
W środę 13 maja w siedzibie stowarzyszenia rehabilitacji, kultury fizycznej, turystyki i integracji osób niepełnosprawnych, odbyło się spotkanie z pracownikami MOPS Cieszyn. Tematem spotkania było omówienie funkcjonowania tzw. zegarków alarmowych oraz usług asystenta osób niepełnosprawnych. Uczestnicy mogli zapoznać się z zasadami działania systemów wsparcia, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa oraz codziennego funkcjonowania osób potrzebujących pomocy. Podczas rozmów przedstawiciele MOPS Cieszyn odpowiadali na pytania uczestników i wyjaśniali kwestie związane z dostępnością usług oraz możliwościami uzyskania wsparcia. Spotkanie miało charakter informacyjny i integracyjny, a jego celem było zwiększenie świadomości na temat nowoczesnych form pomocy dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów.
Komentarze
1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
2026-05-14 10:39:08
Boska Adela:
Cieszyński MOPS to 60 etatów. Lepiej nie wiedzieć, jakie sa koszty utrzymania tej gigantycznej struktury. ZBM podobnie.
23
12
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33