Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spotkanie z pracownikami MOPS Cieszyn

W środę 13 maja w siedzibie stowarzyszenia rehabilitacji, kultury fizycznej, turystyki i integracji osób niepełnosprawnych, odbyło się spotkanie z pracownikami MOPS Cieszyn. Tematem spotkania było omówienie funkcjonowania tzw. zegarków alarmowych oraz usług asystenta osób niepełnosprawnych. Uczestnicy mogli zapoznać się z zasadami działania systemów wsparcia, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa oraz codziennego funkcjonowania osób potrzebujących pomocy. Podczas rozmów przedstawiciele MOPS Cieszyn odpowiadali na pytania uczestników i wyjaśniali kwestie związane z dostępnością usług oraz możliwościami uzyskania wsparcia. Spotkanie miało charakter informacyjny i integracyjny, a jego celem było zwiększenie świadomości na temat nowoczesnych form pomocy dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów.
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2026-05-14 10:39:08
Boska Adela: Cieszyński MOPS to 60 etatów. Lepiej nie wiedzieć, jakie sa koszty utrzymania tej gigantycznej struktury. ZBM podobnie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: