Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie w sprawie usuwania szkód górniczych dla mieszkańców gminy Hażlach już dziś

W rejonie Śląska Cieszyńskiego wciąż występuje problem, związany ze szkodami górniczymi. W związku z przewlekłą procedurą dochodzenia roszczeń za wystąpienie szkód górniczych Gmina Hażlach postanowiła zorganizować spotkanie, dotyczące uzyskania pomocy wprawnej w zakresie ich usuwania.  

- W związku z licznymi uwagami mieszkańców, dotyczącymi przewlekłej procedury dochodzenia roszczeń za szkody górnicze w ramach prac koordynowanych przez Dwustronną Międzyrządową Komisję ds. Współpracy przy Eksploatacji Złóż Węgla Kamiennego w Rejonie Wspólnej Polsko – Czeskiej Granicy Państwowej, infromujemy o możliwości uzyskania przez mieszkańców poszkodowanych działalnością górniczą pomocy prawnej w zakresie usuwania szkód górniczych – poinformował Grzegorz Sikorski, Wójt Gminy Hażlach.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pogwizdowie 26 września o godzinie 17:30. W trakcie trwania spotkania wszyscy zainteresowani będą mogli poznać szczegóły, dotyczące uzyskania pomocy prawnej w kwestii usuwania szkód górniczych.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-27 07:36:23
wyśmienity cwaniaczek: chopy majom fest przesranom robote, szacunek pełen do tych synków, powinni zarabiać tyle co tera ino w euro tak jak i belfry... bo gdyby nie belfry to nie było by górnika, policmajstra, farorza ani felczera ..........
2018-09-27 15:45:18
bronek91: wyśmienity cwaniaczek: W Szwecji, Danii a w chwili obecnej jeszcze w UK, a nawet w Czechach, krajach stawianych Polsce za wzór waluta narodowa jakoś nie przeszkadza. Oczywiście szkody należy rekompensować. Myślę, iż mieszkańcy stosowne wpłaty woleliby otrzymać w walucie coś wartej i posiadającej przyszłość. Niestety znaczenie EURO w konsekwencji świadomej polityki USA w skali globalnej uległo lekkiemu podcięciu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: