Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie opłatkowe Koła Miejskiego PTTK Skoczów

We wtorek 10 grudnia 2019 r. w sali MCK Pod Pegazem odbyło się spotkanie opłatkowe członków PTTK Koła Miejskiego Skoczów.

 Na początku głos zabrał Prezes - Krzysztof Greń. Przedstawił on zarys rocznej działalności Koła i podziękował wszystkim dobrodziejom za pomoc , troskę i inspiracje do dalszego działania i rozwoju. Szczególne podziękowania skierowane były do przedstawicieli władz w osobach:Mirosława Sitko -  Burmistrza Skoczowa, Andrzeja Bubnickiego Zastępcy Burmistrza Skoczowa,  Beaty Macura, która jest Sekretarzem Gminy, Julii Raszka Dyrektora MCK ,, Integrator '' oraz Zbigniewa Pawlika - Prezesa. Zarządu Oddziału PTTK ,, Beskid Śląski '' w Cieszynie.Na koniec swojego wystąpienia Krzysztof Greń podziękował Kolegom i Koleżankom za osobiste zaangażowanie w licznych projektach Koła. Joannie Ochantel za organizowanie wycieczek autokarowych, Przemysławowi Ochantelowi za organizację balu i zabawy andrzejkowej, Gabrieli Jaworowskiej i Witoldowi Kożdoniowi za prowadzenie gabloty Koła, Witoldowi Kożdoniowi za prowadzenie Kroniki Koła. Szczególne podziękowania Prezes skierował do Haliny Kocurek, Emilii Turskiej oraz Jerzego Terbaka za przygotowanie spotkania opłatkowego.  Przybyli goście po kolei zabierali głos, przybliżając działalność i osiągnięcia Koła oraz składali życzenia dalszego rozwoju i sukcesów w przyszłym roku. Ozdobą spotkania były zdjęcia z tegorocznych wycieczek, prelekcji i spotkań Koła, które można było oglądać w tle. 

Fot.Piotr Górecki  

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-12 23:16:34
daniel3ttt: krzysztofmn trollu czemu tam nie byłeś i nie miałeś odwagi powiedzieć co myślisz? Kiedy ty skończysz ujadać? Jeśli nadal będziesz hejtował to obiecuję ci że zostaniesz zdemaskowany i zostaną wyciągnięte konsekwencje.
2019-12-13 14:40:19
krzysztofmn: sam się łosiu zdemaskuj - boże, co za g a m o ń
2019-12-14 00:09:32
daniel3ttt: Podpisałbyś się cwaniaczku
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: