Spotkanie Akcji Katolickiej z Biskupem

W minioną sobotę 10.01.2015 w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach odbyło Spotkanie opłatkowe dla członków Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej zorganizowane przez POAK w Zebrzydowicach.

W minioną sobotę 10.01.2015 w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Zebrzydowicach  odbyło Spotkanie opłatkowe  dla członków Akcji Katolickiej  Diecezji Bielsko-Żywieckiej zorganizowane przez POAK w Zebrzydowicach.

Spotkanie rozpoczęła uroczysta Eucharystia, której przewodniczył Ksiądz Biskup Ordynariusz Roman Pindel.  . Ks. biskupa i członków Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej w Bielsku-Białej przywitała z ołtarza prezes AK w Zebrzydowicach Mariola Rojek

  - Prośmy Boga o to, abyśmy byli wiernymi, ludźmi misji, świadomymi tego, że jesteśmy wybrani i powołani przez Boga do tego aby żyć w świecie i w imieniu Chrystusa czynić to, co jest moją osobistą misją tam gdzie jestem. Prośmy Boga, abyśmy byli bardzo odważni i wolni w tej odwadze, żeby nas nie paraliżował lęk czy obawa. – mówił do zgromadzonych wiernych i członków Akacji Katolickiej podczas  kazania  ks. biskup Roman Pindel

 Po Eucharystii, w Sali Widowiskowej Zamku w Zebrzydowicach odbyło się spotkanie członków Akcji Katolickiej oraz  zaproszonych gości  przy stole oraz wspólne kolędowanie, które ubogaciły swoim występem Dziecięcy Zespół KOŃCZANECZKI oraz Regionalny Zespół Folklorystyczny NADOLZIANIE.

(red)źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją