Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkali się z Jarosławem Kaczyńskim

10 marca delegacja samorządowców i sportowców z Gminy Istebna udała się do Warszawy. Celem było spotkanie w Ministerstwie Sportu z Wiceminister Anna Krupką i przedstawienie jej niezwykle ważnej sprawy dotyczącej modernizacji tras biegowych na Kubalonce oraz zatrudnienia biegaczy z naszej gminy w Wojsku Polskim.

Delegacja z Gminy Istebna na czele której stanęła Wójt Gminy Łucja Michałek gościła także w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na zaproszenie Sekretarza Stanu Stanisława Szweda. Podczas wizyty omówiono sprawy związane z realizacją programów społecznych oraz przyszłych działań w gminie Istebna.

- Delegacja w strojach regionalnych wzięła również udział w Mszy Świętej w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w intencji ofiar katastrofy Smoleńskiej. Po nabożeństwie górale osobiście spotkali się z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim w rozmowie z nim poruszając również istotne dla Gminy kwestie – poinformował Urząd Gminy w Istebnej.

(red./mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-12 12:21:17
Sambo: A co ma Wiceminister Anna Krupka do Wojska Polskiego? Widać tak się załatwia sprawy w Sporcie .
2020-03-12 12:40:54
GusGus: Nic nie ma. Przecież oni tam pojechali na kolejną miesięcznicę. Delegacja w bruclikach. O to chodziło. Reszta to moim zdaniem ściema, żeby to jakoś uzasadnić i pokryć z kasy gminy.
2020-03-12 13:09:13
jasper: W goscine bez prezentu ? Moze zawiezli koronawirusa ? - przykaszlcie sobie znak pokoju...
2020-03-12 15:06:04
Andrzej Dupa: "Nie wiadomo, od kogo zakaziła się pacjentka nr 31. Jednak wiemy, że mieszkanka Korei Płd. przed wykonaniem testu potwierdzającego obecność koronawiursa dwa razy uczestniczyła w nabożeństwie. Po tym setki osób, które także były w kościele, zachorowały na COVID-19." - teraz tylko się modlić
2020-03-12 16:58:01
Zet: Wszelkie info o Istebnej należy bezwzględnie olewać, muszą odczuć, że uchwała zupełnie nie pasuje do naszego Śląska Cieszyńskiego, acha i nie wydawać tam pieniędzy, musi zaboleć po dutkach, mimo że prywatnie jestem zamiłowanym piechurem po naszych groniach, aż to odszczekają.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: