Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkaj się z Kręglickimi

Już jutro (czwartek, 12.09.2013) w Cieszynie będzie okazja do rozmowy z Agnieszką i Marcinem Kręglickimi - znanym rodzeństwem kucharzy i restauratorów.

Kręgliccy, którzy będą bohaterami pierwszego spotkania organizowanego przez Filię nr 3 cieszyńskiej Biblioteki Miejskiej, od wielu lat zaangażowani są w promocję idei świadomego odżywiania się. Oboje prowadzą również program kulinarny w telewizji na kanale Kuchnia + oraz piszą artykuły dotyczące żywienia do największych polskich gazet.

Spotkanie będzie możliwe dzięki projektowi przygotowanemu przez filię cieszyńskiej biblioteki. Zakłada on cotygodniowe rozmowy z ciekawymi ludźmi, które odbywać się będą za pośrednictwem Internetu w formie wideokonferencji. - Bohaterami spotkań będą osoby znane z programów telewizyjnych, prowadzące aktywny tryb życia, specjaliści różnych dziedzin. Tematyka obejmie zagadnienia z zakresu: profilaktyki zdrowotnej, kultury, tradycji, rozrywki, omawiane będą również sprawy ekonomiczne i finansowe, nowe technologie oraz relacje z młodszymi pokoleniami. – informuje Beata Parchańska z cieszyńskiej Biblioteki Miejskiej

Spotkania będą miały charakter interaktywny, gdyż będzie również możliwość zadawania pytań ich bohaterom poprzez specjalnie przygotowany czat.

Cykl nosi tytuł „Spotkania z pasjami", organizatorzy czekają na Państwa w każdy czwartek o godz. 11.00 w Filii nr 3 cieszyńskiej Biblioteki (Cieszyn, ul. Kamienna 3c). Projekt realizowany będzie do grudnia br.

(red.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: