Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkaj Mistrza Kajto

W najbliższy piątek 9 grudnia w Miejskim Domu Kultury ''Prażakówka'' w Ustroniu odbędzie się spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem, dwukrotnym rajdowym mistrzem Polski. Początek o godz. 17.30.

Podczas debiutu na Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki w 2000r., ścigając się fiatem 126p, wypadł z trasy i dachował: - Jechałem tak szybko, że myślałem, że wygram w klasyfikacji generalnej, a przecież jechałem maluchem – wspomina Kajto, który dziś zostawia konkurentów w tyle, zasiadając za kierownicą Subaru Imprezy.

Urodzony w Cieszynie kierowca rajdowy dwa razy z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej. Kilka dni temu świętowaliśmy kolejne zwycięstwo duetu w składzie Kajetan Kajetanowicz i pilot Jarek Baran – tym razem mistrzowie pokonali kultowy już oes prowadzący przez ulicę Karową, nazywaną przez niektórych „Panią Karową”.

Spotkanie z Kajto odbędzie się w piątek, 9 grudnia o godz. 17.30 w sali widowiskowej MDK „Prażakówka” przy ul. Ignacego Daszyńskiego 28 w Ustroniu. Jeśli w twoich żyłach płynie benzyna, musisz tam być!

Spotkanie poprowadzi redaktor Karol Ferenc, znany kibicom rajdowym jako autor audycji „Odcinek Specjalny”.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: