Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sportowcy i policjanci połączą siły

M.in. Piotr Żyła i Aleksandra Jagiełło oraz policjanci, na czele z organizatorem turnieju charytatywnego, dzielnicowym z Wisły, asp. Bogusławem Burym, zachęcają do kibicowania podczas meczu charytatywnego w Istebnej.

Pomysłodawcą i organizatorem charytatywnego turnieju siatkówki jest dzielnicowy z Wisły, asp. Bogusław Bury:

- Dzielnicowy z Wisły aspirant Bogusław Bury, ściągając mundur nie przestaje wspierać osób, które są w potrzebie. Już po raz szósty organizuje turniej dla najbardziej potrzebujących. W walce o powrót do zdrowia najmłodszych wspierają go znani sportowcy, w tym niezawodny Piotr Żyła. Wspólnie zapraszają do kibicowania podczas charytatywnego turnieju siatkówki, który odbędzie się 13 kwietnia na hali sportowej dawnego gimnazjum w Istebnej. Tym razem gracze walczą dla Piotrusia Juroszka – informuje oficer prasowy cieszyńskiej KPP, komisarz Krzysztof Pawlik.

W kolejnej już odsłonie tej imprezy prowadzona będzie publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia Piotrusia z Istebnej. Podczas zmagań siatkarskich wystąpią drużyny reprezentujące Istebną, Jaworzynkę, Koniaków, sąsiednią Rajczę oraz... Warszawę, a także leśników.

Start turnieju w samo południe, a na zakończenie zwycięzcom turnieju wspaniały, ręcznie wykonany puchar wręczy sam Piotruś Juroszek.

- Akcję wsparli między innymi Piotr Żyła oraz Aleksandra Jagiełło. A ty? Jeżeli chcesz wesprzeć w jakikolwiek sposób Piotrusia, skontaktuj się z organizatorem. Wszystkie przekazane przedmioty będą licytowane za pośrednictwem facebooka na profilu Piotrusia – informuje Pawlik.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat chorego chłopca - śledź profil Piotrusia.


Kontakt w sprawie turnieju- Bogusław Bury tel. 506987728

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-04-13 09:25:11
jurgo1: transmisja online: polineo.pl/kamera/istebna/istebna-zawody/
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: