Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sport w grudniu

Już w najbliższy weekend czekają nas spore emocje w Wiśle, gdzie przeniesie się rywalizacja w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Spore emocje szykują się także w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków.
  • Przed dwoma laty, w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków, rozegrano Fascynujący Mecz Hokeja na Lodzie (na zdj.), podczas którego na tafli lodu spotkała się Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich z Rally Hockey Team Kajetana Kajetanowicza (fotoreportaż). Akcja zostanie powtórzona w bieżącym roku, ale tym razem kapitanami drugiego zespołu będą bracia Szejowie. Mecz zaplanowano na 18 grudnia, a dochód z imprezy zostanie przeznaczony na Fundację Fascynujący Świat Dziecka z Ustronia.

 

  • W grudniu rywalizacja Pucharu Świata w skokach narciarskich przeniesie się do Wisły. Na skoczni im. Adama Małysza zaplanowano dwa konkursy – drużynowy (tj. 4.12) oraz indywidualny (5.12). Na stronie eBilet.pl nadal są dostępne wejściówki.

 

  • „Dynamit” wraca do klatki! 18 grudnia odbędzie się ostatnia gala KSW w tym roku. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem. Fani sportów walki ze Śląska Cieszyńskiego zacierają ręce, ponieważ po ponad rocznej przerwie zobaczą w akcji Mateusza Legierskiego. Koniakowianin zmierzy się z Romanem Szymańskim.

 

  • Młodzież oraz dzieci spróbują swoich sił 4 grudnia w Istebnej, gdzie odbędzie się I Mikołajkowy Bieg Przełajowy (więcej piszemy tutaj) To nie koniec dobrych wieści dla miłośników biegania, ponieważ 18 grudnia odbędzie się już trzecia edycja Skoczowskiego Biegu Ekumenicznego „NoToKaplica”.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: