Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spił się i leżał pod płotem

Upił się i nie był w stanie dotrzeć do domu. Policjanci szukali w sobotę (3.10.2015) w nocy 17-latka, który pijany zaginął nad Olzą w Cieszynie.

17-latek z Wiślicy pojechał z kolegą do Cieszyna w sobotę po południu. Kiedy nie zjawił się do nocy, rodzice zadzwonili na policję: - Kilka minut po północy policjanci otrzymali rysopis 17-latka z Wiślicy, który miał w godzinach popołudniowych udać się z 18-letnim kolegą do Cieszyna. Kiedy nie odbierał telefonu i nie wracał do domu zaniepokojeni bliscy postanowili powiadomić policję. W międzyczasie 18-letni kolega poinformował rodzinę 17-latka, że spożywali razem alkohol i ich drogi rozeszły się w okolicy rzeki Olzy w Cieszynie. Niezwłocznie przystąpiono do poszukiwań nastolatka. Z uwagi na niską temperaturę i rozległy terem w sprawdzenie terenu zaangażowanych było kilka patroli policji i straż miejska. Około godziny 1:00 w nocy w rejonie rzeki zauważono pod płotem leżącego 17-latka. Kilka chwil zajęło dobudzenie go, bo okazał się być kompletnie pijany. Nie wymagał jednak pomocy medycznej, wobec czego został przekazany pod opiekę ojcu - relacjonuje st. sierż. Benedykt Polok z cieszyńskiej KPP.

vdka

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-06 09:44:44
Madlene: alkohol to największe zło! kiedy w końcu zostanie zabrany ze sklepów? Zaraz za mostem jest długa ulica i odchodzące od niej uliczki, wszędzie sklepy z winami, piwami itd. To nie prowadzi do niczego dobrego. Dlaczego w sklepach w Cieszynie można kupić piwo od 5 rano do 22? Władze miasta powinny z tym zrobić porządek, trzeba zabrać alkohol ze sklepów, do ludzi nie dociera świadomość o zagrożeniu, więc należy zabrać dostęp do alkoholu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: