Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Spacerowa/ Objazdowa w Bażanowicach będzie jak nowa

W Bażanowicach ciężki sprzęt wjechał na ciąg ulic Spacerowa i Objazdowa. Na 450 metrowym odcinku wykonana zostanie modernizacja.

Jak informuje wójt Sylwia Cieślar to kolejna modernizowana droga w gminie. - Nie zwalniamy tempa! Rozpoczęły się prace na kolejnej gminnej drodze, której modernizacja finansowana jest ze środków budżetu gminy. Tym razem drogowców będzie można spotkać na ul. Spacerowej/Objazdowej w Bażanowicach, gdzie modernizowany jest blisko 450 m odcinek drogi. Dzięki pracom w tym miejscu, nastąpi znacząca poprawa stanu technicznego, a tym samym bezpieczeństwa i komfortu korzystania z drogi wskazanej do modernizacji przez mieszkańców Bażanowic. Nim jednak to nastąpi, na objętym przebudową odcinku mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu, za które w imieniu wykonawcy serdecznie przepraszamy – dodaje wójt gminy Goleszów.
 
Prace rozpoczęły się od wymiany rur kanalizacji deszczowej, po czym nastąpi frezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie nowej warstwy podbudowy oraz nawierzchni, a także utwardzenie poboczy, regulacja studzienek, odtworzenie przydrożnych rowów wraz z wymianą istniejących przepustów na zjazdach do posesji i wykonanie odwodnienia oraz umocnienie skarp rowów płytami ażurowymi.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-07 18:28:11
tom lem: ....co za odwaga cywilna "...mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu, za które w imieniu wykonawcy serdecznie przepraszamy", ciekawe kto podejmuje w gminie decyzję o wykopkach - wykonawca czy wójtka ;-)
2021-07-07 22:08:59
tomasad: O czym ty piszesz tom lem?
2021-07-08 15:50:51
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: to jeden z tych co "byle co, byle jak, sztuka się liczy" - pozdrowienia ślemy na Hażlaską
2021-07-09 19:16:58
Monika209: Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam faceta do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i coś więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów . Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: