Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmiertelny wypadek w Ustroniu

W niedzielę (26.01.2020) do śmiertelnego wypadku doszło w Ustroniu na ulicy 3 Maja. Kierowca Opla Astry nie dostosował prędkości do warunków i wypadł z łuku drogi. Samochód wpadł do przydrożnego rowu. Niestety, jeden z przewożonych pasażerów nie przeżył.

Do zdarzenia doszło o 18:30 w Ustroniu na ulicy 3-maja. Samochód osobowy którym podróżowały 3 osoby, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Dwie osoby nie odniosły większych obrażeń, niestety, jeden z pasażerów, mimo pomocy medycznej nie przeżył - 19-latek kierujący Oplem Astrą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wypadł z drogi. Pojazdem podróżowały trzy 19-letnie osoby. Jeden z pasażerów pojazdu został w stanie ciężkim przewieziony do cieszyńskiego szpitala, gdzie mimo pomocy medycznej zmarł. Kierowca i drugi pasażer nie odnieśli obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu cieszyńskiego — wyjaśnił sierż. szt. Wojciech Ficek.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-27 16:39:07
kierowca_bombowca: Szybciej , szybciej , ciekaw jestem jak się teraz chojrak który prowadził czuje.
2020-01-27 21:58:53
luki11150: Powinni zaraz mu odebrać prawko na całe życie...jazda bez glowy
2020-01-28 08:25:39
Annonim: Nie trzeba od razu obrażać kierowcy, nie jest napisane nigdzie że przekroczył prędkość, po prostu nie dostosował jej do warunków, a żeby na lodzie wpaść w poślizg, nie trzeba zbyt szybko jechać, wyjścia z poślizgu nikt go nie nauczy, musi sam się nauczyć, więc nie była to jego wina, tylko warunków
2020-01-28 18:54:50
kierowca_bombowca: Gdyby jechał wolno to by go krawężnik zatrzymał. Zamiast religii w szkołach powinno być więcej lekcji fizyki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: