Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmiertelne potrącenie w Ustroniu

Wczoraj (08.07 ) w Ustroniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty Niestety, w wyniku zdarzenia młody cyklista zmarł.

Do tej tragedii doszło w piątek (08.07) o 21:35 - Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że rowerzysta i kierujący seatem poruszali się ustrońskim odcinkiem drogi wojewódzkiej DW941 (ul. Katowicka) w kierunku Skoczowa. Do zderzenia seata z rowerzystą doszło w rejonie skrzyżowania ul. Katowickiej z ul. Żwirową. Niestety, 29-letni rowerzysta zginął na miejscu zdarzenia. 32-letni kierowca osobówki był trzeźwy – poinformował st. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Dokładny przebieg zdarzenia i okoliczności wypadku wyjaśniać będą policjanci z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony, gdzie będą poddane szczegółowym oględzinom – dodaje w komunikacie Pawlik.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-07-09 22:30:32
Jakkolwiek Żywy : Gierkówką na rowerze... Też jechałem. Raz. 38 lat temu. I nigdy więcej...
2022-07-09 23:00:38
miriam11: Dokładnie, dwupas bez pobocza.
2022-07-10 10:06:18
AntyklerForte+: kto desperatowi zabroni
2022-07-11 22:26:41
Damian Rzeszutko: Ciekawe, czy miał oświetlenie, kamizelkę odblaskową i kask... Jeździłem po różnych drogach z wyjątkiem ekspresówek i autostrad, przejechałem już 94 tys km i żyję. Gdy kilkanaście lat temu zaczynałem jeździć w kamizelce, koledzy się naśmiewali, że przyjechał robotnik drogowy, ale się nie przejmowałem i z czasem przestali... Niestety, regularnie widuję rowerzystów opornych na chęć bycia widocznym... Trudno to zrozumieć...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: