Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmierć na drodze

Kierująca fiatem 29-letnia kobieta nie zapanowała nad samochodem, zjechała z jezdni i uderzyła w elementy infrastruktury drogowej. Zginęła na miejscu. Do wypadku doszło dziś rano (03.05.2019) na węźle drogowym w Harbutowicach.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś rano ok. godziny 6.  - Kierująca fiatem mieszkanka gminy Skoczów jechała w kierunku Katowic. W rejonie węzła drogowego w Harbutowicach, po minięciu zjazdu na drogę S-52 w kierunku Bielska-Białej, 29-latka straciła panowanie nad samochodem, zjechała na pas zieleni rozdzielający jezdnie i uderzyła w bramownicę drogową. Samochód w wyniku uderzenia rozpadł się na dwie części. Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielali świadkowie wypadku, którzy natychmiast powiadomili służby ratunkowe. – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Pomimo szybkiej reakcji na zdarzenie nie udało się uratować życia poszkodowanej. - Według relacji świadków przyczyną wypadku mogła być prędkość. Kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniać będą cieszyńscy śledczy – dodaje Pawlik
red

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-03 13:10:50
jahu: Zadek auta odpadł, pewnie był wcześniej amatorsko dospawany. Pęknięcie jest po równej skorodowanej linii.
2019-05-03 15:27:47
kierowca_bombowca: Nie posiadała prawa jazdy, zapierdzielała, selekcja naturalna. Dobrze, że nie ucierpieli ci co chcą żyć.
2019-05-03 15:32:46
altacet: Głupota ludzka nie ma granic.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: