Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śłużba Celna dla ŚDM 2016

Służba Celna przygotowała wiele udogodnień dla pielgrzymów, którzy wezmą udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Jest to m.in. krótki filmik, w którym w zrozumiały sposób, bo za pomocą obrazu i słowa, Służba Celna informuje o przepisach celnych obowiązujących w Polsce.

Specjalnie dedykowane pasy odpraw, możliwość awizacji autokarów, specjalna aplikacja ułatwiająca przekraczanie granicy, to tylko niektóre z działań przygotowanych między innymi przez Służbę Celną na obchody Światowych Dni Młodzieży.

Światowe Dni Młodzieży są wyjątkowym i bezprecedensowym wydarzeniem w Polsce, a więc i w naszym regionie. W naszych granicach znajdą się ogromne grupy pielgrzymów z kilkudziesięciu krajów. W diecezji bielsko-żywieckiej gościć będziemy młodych z Francji oraz Włoch. Przybywający ze wszystkich kontynentów do naszego kraju, będą przekraczać wszystkie polskie granice, oczekując ze strony Służby Celnej profesjonalnej obsługi, informacji i ewentualnej pomocy. Z drugiej strony, dla instytucji Służby Celnej, ochrona uczestników Światowych Dni Młodzieży jest priorytetem. Dlatego został stworziny film obrazujący polskie przepisy celne.

 

red.

źródło: mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-19 22:35:40
tomcio2107: Śłużba??? hahah :D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: