Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Słodziaki do adopcji

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "As" z Ustronia ma stale pod swoją opieką kotki do adopcji. Dziś prezentujemy jedną z nich.

Na zdjęciach jest śliczna, młoda kotka Helenka. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Cechuje ją spokój i łagodne usposobienie. Potrafi ładnie korzystać z kuwety. Szuka dobrego człowieka, który pokocha ją bezwarunkowo, ponieważ trzeba jej poświęcić czas, aby przekonać ją, że nie spotka jej już nic złego.

Obecnie Helenka przebywa w domu tymczasowym w Ustroniu. Kto ją przygarnie? Kontakt w sprawie adopcji - 606 911 687

Wszystkie kociaki w Stowarzyszeniu są w różnym wieku i umaszczeniu. Do adopcji trafiają odrobaczone, zaszczepione i wykastrowane/ wysterylizowane. Kotki mają wiele zalet - korzystają z kuwetek i dogadują się z innymi kotami. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. 606 911 687 lub 515 801 605

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-16 19:28:34
megan: Piękna, podobna do mojego już niestety nie żyjącego kocura. Znaleźliśmy go dorosłego z uszkodzonymi tylnymi łapami i miednicą. Po wyleczeniu tryskający życiową radością, najcwańszy kot jaki z nami mieszkał. Nie wierzcie w bajeczki, że dorosły kot się do Was nie przywiąże, nie pokocha itd. Mam w tej chwili 3 koty (15, 4, 2 lata), wszystkie trafiły do nas jako dorosłe.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: