Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śledztwo nadal trwa

To było niemal pewne, jak podaje Onet.pl prokuratura apelacyjna w Katowicach przedłużyła do końca kwietnia 2012 roku śledztwo w sprawie zabójstwa chłopca o nieustalonej tożsamości, którego ciało znaleziono w 2010 roku w Cieszynie.

Jak podaje na swoich stronach portal - kontynuowane będą przesłuchania osób, które płaciły kartami elektronicznymi za ubranka dziecięce, identyczne jak te, w które ubrany był chłopczyk. Śledczy oczekują również na opracowanie opinii przez Zakłady Medycyny Sądowej w Katowicach i Warszawie, które odpowiedzą na pytanie o mechanizm powstania obrażeń u dziecka.

Przypomnijmy, że zwłoki dziecka znaleziono 19 marca 2010 roku w cieszyńskim stawie. Od tego momentu trwają poszukiwania rodziców dziecka oraz sprawcy czy też sprawców zbrodni. Przyczyną śmierci był uraz jamy brzusznej.

Chłopiec został pochowany na cieszyńskim cmentarzu, a na nagrobku wyryto napis: „Chłopczyk, żył około 2 lat” . Do dziś na grobie dziecka płoną dziesiątki zniczy, a zbrodnia bulwersuje nie tylko mieszkańców naszego powiatu. Czy doczekamy wykrycia sprawców?  

Kolejny raz przypominamy rysopis  dziecka: wiek z wyglądu około 2 lat, wzrost około 85 cm, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, czoło wysokie, usta średniej wielkości, cera blada, włosy krótkie, proste blond, uszy duże przylegające, nos mały, oczy niebieskie, uzębienie pełne.

(red)
 

źródło: onet.pl/ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: