Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śląska Lokalizacja Filmowa - Cieszyn na podium

W połowie lipca informowaliśmy o plebiscycie na Śląską Lokalizację Filmową. Wtedy Cieszyn znalazł się w gronie finalistów, a władze prosiły o głosy mieszkańców i miłośników nadolziańskiego grodu. Głosowanie zakończyło się 18 sierpnia, z jakim wynikiem dla Cieszyna?

 

Do plebiscytu zgłosiło się 30 śląskich miejscowości, a jury wyłoniło pięciu finalistów, wśród których znalazł się Cieszyn. Najlepsza Śląska Lokalizacja Filmowa została wyłoniona w drodze głosowania internautów, a Cieszyn uzyskał 34% głosów, co pozwoliło uplasować się mu na drugim miejscu w rankingu - Są już wyniki plebiscytu Śląska Lokacja Filmowa, w którym udział brał Cieszyn. Choć nie udało nam się zgarnąć tytułu, nie mamy się czego wstydzić - nasze miasto zajęło drugie miejsce, zgarniając 34% głosów – poinformował cieszyński magistrat w mediach społecznościowych.

Zaszczytny tytuł Najlepszej Śląskiej Lokalizacji Filmowej uzyskał Zespół Szkół Wyższych w Rybniku z wynikiem niespełna 40%. Drugie miejsce zajął Cieszyn (34%), a na trzecim stopniu podium znalazł się Pałac Delta (niecałe 18%).

Na Cieszyn w plebiscycie oddano łącznie 1063 głosy.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-23 08:26:27
krzysztof.mm: przypomina się historia słynnego "zwycięstwa" w podobnym plebiscycie protegowanej ex-burmistrza Macury, pchły-szachrajki szefowej Domu Narodowego, sms-ami z jej służbowego telefonu i na koszt miasta, potem żałosne próby utrzymania oszustki na budżetowym stołku - no tak to bywa z tymi 'konkursami piękności', kiedy rozum milknie tłumiony pychą, bezczelnością, żądzą władzy i sławy
2020-08-23 13:07:26
politykier: krzy-sio+ Osoby, które nagłośniły sprawę (aczkolwiek bardzo słusznie) przedstawiały się jako "dziennikarze społeczni"... Jak się okazało, pewien niszowy (nawet jak na warunki lokalne) portalik w rzeczywistości stanowi TUBKĘ Propagandową stronnictwa politycznego, które posłużyło się skandalem do przejęcia władzy w mieście. Ciekawe, ile jeszcze takich aferek czeka na ewentualność ujawnienia w stosownym przedwyborczym okresie?
2020-08-23 13:10:12
politykier: Bardzo "czysto" pogrywa sobie pewna linia światopoglądowa, kwintesencja moralności sienkiewiczowskiego Kalego...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: