Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

''Śladami Duchów Historii''

Już 30 października śmiałkowie wkroczą na drogę przygody i podążą śladami duchów, które błąkają się po Ustroniu. „Śladami Duchów Historii” to gra miejska zorganizowana w ramach Ustrońskiej Nocy Grozy.

W samo południe, 30 października na ustrońskim Rynku spotkają się poszukiwacze przygód, którzy zmierzą się z zagadką błąkających się po Ustroniu duchów. Wydarzenie, zorganizowane przez stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych, będzie rozgrywało się na ulicach miasta w sobotnie popołudnie. Gdzie? Tego organizatorzy nie zdradzają – trasę gry będą musiały znaleźć drużyny, które zgłoszą się do zawodów. Wiadomo tylko, że gra rozpocznie się na ustrońskim rynku i potrwa kilka godzin.
 

Czym jest Gra Miejska?

Gry miejskie to stosunkowo nowa forma rozrywki, rozgrywana już w wielu miastach świata, do tej pory raczej tych większych. Esencją gier miejskich jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako istotnego elementu rozgrywki. Taka forma zawodów łączy w sobie elementy gier RPG i podchodów harcerskich. Kilkuosobowe zespoły uczestników rywalizują między sobą na ulicach miasta, starając się wykonać postawione przed nimi zadania w jak najkrótszym czasie. Liczą się szybkość działania, kojarzenie faktów i miejsc, skuteczna praca zespołowa, orientacja w terenie i spryt. Całość rozgrywana jest w przestrzeni Ustronia, która odegra jedną z głównych ról w całej rozgrywce. „Śladami Duchów Historii” to pierwsza taka gra organizowana w Ustroniu.

Jak zagrać?

Wystarczy zebrać ekipę poszukiwawczą w liczbie od trzech do pięciu osób i wysłać maila z nazwiskami osób, nazwą drużyny i numerem kontaktowym na adres: gra@noc-grozy.pl

Po rejestracji otrzymasz szczegółowe informacje co dalej. 30 października zjaw się na ustrońskim rynku przed godziną 12:00, skąd wyruszysz na poszukiwanie błąkających się duchów. Może to właśnie Twoja drużyna znajdzie zagubione w mieście duchy i pomoże im znaleźć wieczny spoczynek.

Więcej informacji: www.noc-grozy.pl

źródło: Ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: