Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoki w Wiśle już w przyszłym tygodniu

Już w następny weekend (22-24.11) w Wiśle odbywać się będą zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Miasto przygotowało wiele atrakcji dla kibiców.

Od piątku (22.11) w wiślańskim amfiteatrze czynna będzie strefa kibica. Na wielkim ekranie będą mogli oglądać zmagania zawodników ci, którzy nie zdążyli kupić biletów na zawody. - Strefa Kibica to już nasza wiślańska tradycja. Zapraszamy wszystkich, którzy nie będą kibicowali naszym zawodnikom na skoczni w Wiśle Malince, żeby wspólnie w amfiteatrze przeżywali sportowe emocje na najwyższym poziomie - mówi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

Najlepszych skoczków świata będzie można także zobaczyć na wiślańskim rynku. W piątek, po kwalifikacjach, o godzinie 19:30 odbędzie się ceremonia rozdania numerów startowych pierwszej "10" Pucharu Świata FIS.

Co więcej, w trakcie całego weekendu na rynku będzie czynny punkt informacyjny miasta Wisła i organizatorów Pucharu Świata. Atrakcje zapowiada także m.in. Telewizja Polska.

Będzie można także oddać krew. - Gorąco zachęcamy także do udziału w naszej akcji zbiórki krwi. Oddawanie będzie możliwe w sobotę od godziny 10 rano, a dla każdego krwiodawcy przewidziano słodki poczęstunek oraz pamiątkowe kartki z autografami skoczków. Krwiobus PCK przyjedzie na Plac Hoffa dzięki staraniom fanklubu Piotra Żyły - tłumaczy Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Źródło: mat.pras.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: