Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoki: Małysz tuż poza podium

Do drugiej serii zakwalifikowało się dwóch Polaków. Kamil Stoch oddał słaby skok, uzyskał 183,5 m i zajmował 18. miejsce. Adam Małysz zachował szanse na podium, 212,5 m dało mu szóste miejsce i "Orzeł z Wisły" tracił do trzeciego Toma Hilde niespełna dziewięć punktów. Prowadząca dwójka byłą poza zasięgiem. Gregor Schlierenzauer z drugiej belki startowej poszybował na 243,5 m i mimo lądowania na dwie nogi wyprzedził Norwega Johana Remena Evensena, który startując z trzeciej belki osiągnął 240 metrów.

W drugiej serii Kami Stoch zdecydowanie poprawił swój rezultat i przekroczył punkt konstrukcyjny. Skokiem na odległość 198,5 metra pozwolił mu awansować na 11. miejsce.

Nasz "Orzeł z Wisły" jako jeden z niewielu zawodników poprawił swój rezultat z pierwszej serii, osiągając 213,5 m. Daleki skok Polaka i dodajmy w trudnych warunkach, przy słabszej postawie Martina Kocha, pozwolił Małyszowi awansować na piąte miejsce.

Szczegółowe wyniki KLIKNIJ

Wyniki mogli państwo tradycyjnie śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj>>>

-------------------------------------------------------

Zapraszamy na kolejną relację na żywo ze konkursu skoków narciarskich. Tym razem zawodnicy goszczą na mamuciej skoczni w norweskim Vikersund. Obiekt został zmodernizowany i pozwala na oddawanie niezwykle dalekich skoków.


W przeszłości Polacy zanotowali tu sukcesy w ramach imprez Pucharu Świata: w 1980 roku Stanisław Bobak zajął drugą pozycję, a w 1986 roku Piotr Fijas znalazł się na trzecim miejscu. Mamy nadzieję, że będący w bardzo dobrej dyspozycji Adam Małysz lub Kamil Stoch uzupełnią tę statystykę o kolejne podium

Wyniki mogą państwo tradycyjnie śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj>>>

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: