Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoki czas zacząć


Na skoczni w Wiśle- Malince gromadzi się publiczność już o godz. 14.00 startuje seria próbna, a godzinę później rozpoczynamy konkurs LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix 2011.


Pięćdziesięciu zawodników z dwunastu państw weźmie udział w LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix 2011 w Wiśle Malince. Już o godz. 15.00 startuje konkurs skoków, godzinę wcześniej rozpoczną się kwalifikacje.


Chcesz zobaczyć LISTĘ STARTOWĄ SKOCZKÓW


W zawodach nie mogło zabraknąć polskiej reprezentacji. O punkty Letniej Grand Prix powalczy jedenastu polskich skoczków: Kamil Stoch, Stefan Hula, Piotr Żyła, Rafał Śliż, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Grzegorz Miętus oraz Bartłomiej Kłusek.

Jak powiedział portalowi skijumping.pl, po kwalifikacjach lider naszej drużyny Kamil Stoch plan na ten konkurs jest prosty. - Moje skoki nie były idealne, (Stoch skoczył 131m przyp. red.) na pewno można w nich coś jeszcze poprawić, natomiast bardzo się cieszę, że skoki były stabilne. Na jutro mam taki sam plan – trzy dobre skoki i do domu – powiedział Stoch.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: