Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczowskie Światełko Do Nieba

Dwudziesty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Jak co roku przepiękny pokaz sztucznych ogni rozbłysnął nad skoczowską Kaplicówką.
 
To już tradycja, że najpiękniejsze Światełko Do Nieba najładniej w powiecie rozbłyska w Skoczowie. Pokaz sztucznych ogni na skoczowskiej Kaplicówce od wielu lat towarzyszy finałowi WOŚP.
W żadnym wypadku pieniądze, które są zbierane podczas kwesty nie idą na sztuczne ognie. Światełko do nieba, które rozbłyskuje nad Skoczowem to w stu procentach datki naszych sponsorów - zastrzega Małgorzata Orawska z skoczowskiego sztabu WOŚP.
Co roku przed finałem organizatorzy sztabu pukają do sponsorów i proszą o datki na ognie. Sponsorów nie brakuje, choć pieniędzy jest nieco mniej niż kiedyś. Obawialiśmy się, że nie starczy ale jednak uzbieraliśmy kwotę, wesprze nas także Miejski Dom Kultury - i w tym roku znowu odbył się piękny pokaz - mówi Orawska. I jak dodaje - oczywiście to kosztuje. Można powiedzieć dlaczego tych pieniędzy nie dać do puszki. Ale w Skoczowie tylko raz w roku mamy taki świetlny spektakl. Myślę, że warto wszystkim w ten sposób właśnie podziękować za zaangażowanie na cel Orkiestry - kończy Orawska.
 
Poniżej krótki film z skoczowskiego Światełka Do Nieba.
 
 
 
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: