Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczowski bezalkoholowy bal andrzejkowy

W ciągu całego roku mamy możliwość oprócz obchodzenia tradycyjnych imienin osób z naszego kręgu również te, dla których dzwonimy lub piszemy z racji koleżeństwa. Panuje przekonanie, że aby impreza się udała, to musi być jakiś „procent do rozruszania” towarzystwa.

Skoczowskie Stowarzyszenie Abstynentów „Klub Jonasz” ma do zaproponowania w najbliższym czasie kolejny „Skoczowski Bal Andrzejkowy” podczas, którego naprawdę zabawa będzie przednia i to  bez kropli alkoholu. Wszyscy, którzy już byli uczestnikami takich wydarzeń zapisują się na następną imprezę nie pytając o cenę.

Na tegoroczną zabawę skoczowski „Jonasz” zaprasza w tym roku 9 listopada do Restauracji „Nowa Maja”. Początek zabawy to godzina 19:00, a zakończenie zaplanowano na wczesne godziny poranne czyli jak to mówią „do ostatniego gościa na parkiecie”.

Wszystkie imprezy taneczne organizowane w Trytonowym Grodzie są organizowane z dużą pompą i nie inaczej będzie teraz. Osoby zainteresowane dobrą zabawą bez środków dopingujących czyli m. in. alkoholu czy innych używek, organizatorzy zapraszają do udziału w „Beztrunkowej zabawie andrzejkowej” .

Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są w siedzibie koła SSA „Jonasz” codziennie w godzinach otwarcia 17:00-19:00.

AKTA

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-23 17:03:23
krzysztof.nn: ...a tymczasem pod rządami P i S Polska bije r e k o r d y w spożyciu a l k o h o l u - i nic dziwnego, w ł a d z a łgarzy i o s z u s t ó w stara się na maksa o p i ć ciemny lud, ten wtedy jeszcze łatwiej ł y k a każde propagandowe g^ó w n o jakie się mu serwuje - ot choćby to o "lepszej ściągalności podatków" czy "skutecznej walce z mafią VAT-owską" - prawda jest dla bolszewików z PiS brutalnie k o m p r o m i t u j ą c a: https://innpoland.pl/155721,sgh-obala-mit-pis-rzad-wcale-nie-sciaga-podatkow-skuteczniej-niz-zwykle
2019-10-23 18:02:41
koszor: krzysztofie - nie zrzucajmy winy na polityków za nasze pijaństwo. Co jak co, ale za picie, prowadzenie pod wpływem czy jazdę na wariata i po chamsku odpowiada każdy osobiście.
2019-10-23 18:27:13
krzysztof.nn: bardzo mi przykro, ale to właśnie w ł a d z a jest odpowiedzialna za p i j a ń s t w o - dla przykładu, nie jest przypadkiem, że r o s n ą podatki na b e n z y n ę, p r ą d, w o d ę, p a p i e r o s y, żywność najdroższa od wielu lat - a w ó d a jest t a n i a jak nigdy i nie drożeje - pomijam oczywisty wpływ negatywnych emocji i zdecydowanego pogorszenia komfortu życia w kraju pod rządami zadymiarzy i mafii z PiS, taka sytuacja szybko i w sposób niemal automatyczny przekłada się na częstsze sięganie przez mieszkańców kraju po alkohol; 500+ także w istotny sposób zwiększyło spożycie alkoholu, zwłaszcza w rodzinach o mniejszych zasobach, co do tego tez chyba nikt rozumny nie ma wątpliwości, a na pewno niedługo doczekamy się szczegółowych badań i analiz na ten temat - ale jeśli uważasz, że bolszewicka władza może jedynie się chwalić pozytywnymi wskaźnikami, a za negatywne odpowiada rząd PO/PSL sprzed 10 lat - to dej ci Panie Boże zdrowie, bo na rozum za późno
2019-10-24 11:34:13
wyśmienity cwaniaczek: yhy zapewne bez używek a po każdej takiej imprezie w koszach małpki a w kibelku pachnie fajkami :) :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: