Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczowscy piłkarze trafią do Górnika

Najzdolniejsi piłkarze szkółki Ireneusza Kościelniaka trafią do Górnika Zabrze. Zabrzański klub podpisał ze szkółką stosowną umowę.

24 lutego br. oficjalna strona Górnika Zabrze poinformowała o podpisaniu umowy pomiędzy klubem a szkółką "Lukam 2010" Ireneusza Kościelniaka, na mocy której najzdolniejsi zawodnicy będą przenoszeni do zabrzańskiego klubu.

To świetna wiadomość dla młodych piłkarzy ze Skoczowa. Dzięki takiej współpracy będą mogli spróbować swoich sił w klubie, który jest 14-krotnym mistrzem Polski.

Szkółka "Lukam 2010" powstała w Skoczowie 3 września 2010 roku. jej założycielem jest Ireneusz Kościelniak, były zawodnik m.in. Górnika Zabrze, Górnika Łęczna, Amica Wronki i Arki Gdynia. Szkółka ma trzy grupy wiekowe, choć docelowo mają funkcjonować cztery. W planach jest również powołanie drużyny dziewczęcej.
 

- Irek to osoba związana z Górnikiem i mamy do niej zaufanie. To ktoś, kto jest na miejscu, kto szkoli i nadzoruje młodzież. Mam nadzieję, że najzdolniejsi zawodnicy z tej szkółki będą trafiać do Górnika - mówi Andrzej Orzeszek, dyrektor sportowy zabrzańskiego klubu.

źródło: OX.pl/Górnik Zabrze
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: